Ufuk, Tolga ve Alper Cömertoğlu serbest!

Ufuk, Tolga ve Alper Cömertoğlu serbest!
FETÖ/PDY örgütüne ilişkin olarak yürütülen soruşturma kapsamında 26 Temmuz'da gözaltına alınan Delphin otellerinin sahipleri Ufuk Cömertoğlu, Tolga Cömertoğlu ve Alper Cömertoğlu tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Alanya'da gözaltına alınan ve yaklaşık 13 gün gözaltında kalan üç turizmci çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

26-27 Temmuz tarihlerinde yapılan operasyon kapsamında aralarında turizmci, esnaf ve iş adamlarının da bulunduğu 104 kişi Alanya'da gözaltına alınmıştı.

"FETÖ/PDY terör örgütüne üye oldukları" ve "6415 Sayılı Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkındaki Kanuna muhalefet ettikleri" iddia edilen, esnaf, turizmci, iş adamı, doktor, avukat, öğretim üyesi ve öğretmenlerin de yer aldığı 29 kişi dün sabah saatlerinde adliyeye sevk edilmişti.
Bu Haber 09.08.2016 - 09:13:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Blackberry - 09.08.2016 - 05:38

    Umarım masumdurlar ama ben mi okuduğumu anlamıyom gerizekalıyım yoksa millet her okuduğunu anlıyor da fazla zeki vallahi anlamadım.Bu lafımda Eyyüp Sultan"a olsun.

  • EYYÜP SARGIN - 09.08.2016 - 04:24

    ADALET"in tecelli edeceğine güvenim tamdı

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.