Kilit Grubu, eğlence ve tema park devlerini ağırladı

Kilit Grubu, eğlence ve tema park devlerini ağırladı
Uluslararası Eğlence ve Tema Parkları Derneği Dünya Başkanı ile Avrupa eğlence ve tema parkları sektörünün büyükleri Crystal Otelleri'nde incelemelerde bulundu.


Kilit Şirketler Grubu’nun sahibi olduğu ve çeşitli destinasyonlarda 16 oteli ile Crystal Hotels, eğlence yatırımlarında iş ortaklığı yaptığı Polin Grubu ile dünya eğlence ve temalı park sektöründen dernek yöneticileri, yatırımcılar ve basın mensuplarını Türkiye'de ağırladı.
 
Uluslararası Eğlence ve Tema Parkı Derneği (IAAPA) Dünya Başkanı Karen Staley ile Avrupa’nın en büyük tema parkı sahiplerinden oluşan heyet, Kilit Grubu’nun sahibi olduğu Crystal Hotels’in tema parkları ve eğlence sektörüne yapacağı yatırımlar konusunda bilgi alışverişinde bulunmak üzere Antalya’ya geldi. 
 
Avrupa’nın önemli turizm dergileri editörlerinden oluşan gazeteci grubunun da eşlik ettiği ziyarette, IAAPA Derneği Dünya Başkanı Karen Staley ile tema park sahipleri, Crystal Hotels zincir otellerinden Crystal Waterworld Otel'in su kaydıraklarında incelemelerde bulundu. Su kaydıraklarında keyifli vakit geçiren ekip daha sonra Crystal Hotels Resorts &Spa‘nın Kemer’deki yatırımı Crystal Aura’yı ziyaret etti.
 
Crystal Hotels yetkililerinin de katıldığı toplantılarda, tema parklarının dernek başkanları ile park sahipleri, yabancı gazete ve dergilerin editörlerine, grubun su parkları ile eğlence sektörüne verdiği önem anlatıldı.


Bu Haber 26.05.2015 - 22:34:06 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.