İki hava yolu şirketi ve iki tur operatöründen Türkiye'ye yeni uçuşlar

İki hava yolu şirketi ve iki tur operatöründen Türkiye'ye yeni uçuşlar
Thomas Cook, TUI, Air Arabia ve Jet2, Türkiye'deki havalimanlarına yeni uçuşlar başlatıyor, işte detaylar...


TurizmGüncel - Dış Haberler

2018 yılında Türkiye'ye başlatılan yeni hatların sayısı giderek artıyor. Son olarak TUI İngiltere (eski Thomson) Thomas Cook, Jet2 ve Air Arabis'dan Türkiye'nin değişik havalimanlarına uçuşlar başlatılacağı haberleri geldi.1. THOMAS COOK

Tur operatörü Thomas Cook İngiltere'nin Leeds Bedford Havalimanından Antalya ve Dalaman'a uçuş başlatıyor. Şirket, bu havalimanından Antalya, Dalaman, Mayorka'ya haftada toplam 12 uçuş yapacak.

2. TUI İNGİLTERE (THOMSON)

İngiltere'nin en büyük tur operatörü TUI, Cardiff Havalimanından Antalya ve Dalaman'a uçuş başlatacak. TUI'nin her pazartesi yapacağı uçuşlar için satışlar şimdiden başlamış durumda.

3. AIR ARABIA

Türkiye'ye uçuş başlatan bir diğer hava yolu şirketi ise Air Arabia oldu. Şirket, 27 Haziran tarihinden itibaren İzmir'e direkt seferler başlatarak Birleşik Arap Emirlikleri'nden İzmir'e uçan ilk hava yolu şirketi olacak.

4. JET2

Jet2.com ise İngiltere'nin Midlans Havalimanından Bodrum'a uçuş başlatacağını duyurdu. Bu havalimanından Bodrum'a 1o bin koltuk planlayan Jet2, haziran-eylül arasında her cumartesi uçuş yapacak.
Bu Haber 29.01.2018 - 09:46:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.