Azur Air Rusya'nın iyi charter hava yolu seçildi

Azur Air Rusya'nın iyi charter hava yolu seçildi
Azur Air, 'Rusya'nın Kanatları' tarfından verilen havacılık ödüllerinde yılın en iyi charter hava yolu şirketi ödülünü aldı.


Rusya’ nin en prestijli havacilik ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapilan ödül töreninde, Azur Air Hava Yolları “Yılınn En İyi Charter Havayolu” ödülünü aldı. Nominasyonda yarışan beş hava yolu arasından Red Wings ve Nordwind havayolları diploma kazanirken, Azur Air birincilikle ödüllendirildi. Şirket, 2106 yılında da aynı ödülü kazanmıştı.2017 yılında taşınan yolcu ve yapılan uçuş sayısı kriterlerine göre Rusya’nin en büyük charter hava yolu olan Azur Air ayrıca Rusya’da en geniş uçuş ağına sahip charter şirketi durumuda.
 
Ödül töreninde konusan Azur Air Genel Müdürü Yuriy Stogniy, Azur Air'i 2017 yılının en iyi chater hava yolu şirketi ödülüne layık gördükleri için tüm calışanları adına juri uyelerine teşekkür etti.

Azur Aair yine ayni ödül töreninde “Uluslararasi Taşımacılık” nominasyonunda diploma kazandı. Şirket bu nominasyonda “Aeroflot” ve “Ural Havayolları” gibi firmalarla yarıştı.
Bu Haber 12.04.2018 - 16:07:21 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.