Azur Air'den Vim Avia açıklaması: Hazırız!

Azur Air'den Vim Avia açıklaması: Hazırız!
Anex Tour'un hava yolu şirketi Azur Air, 43 bin yolcusu yurt dışındayken operasyonlarını durduran ve iflas edeceği belirtilen Vim-Avia yolcuları için devrede.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Azur Air Halkla İlişkiler Müdürü Anastasia Matyushina, operasyonlarını durduran Vim-Avia yolcuları için devreye girmeye hazır olduklarını açıkladı. Şu anda Azur Air yönetiminin Vim-Avia yolcularına ilişkin dataları incelediğini belirten Matyushina, ''Azur Air olarak ilk etapta Vim-Avia yolcularını kendi imkanlarımızla taşıyıp taşımayacağımızı inceliyoruz. Burada 30 bin dolayında yolcu söz konusu. Şu anda bile Azur Air, Vim-Avia'nın sorumluluklarının bir kısmını yerine getirme imkanlarına sahip.'' dedi.Azur Air Halkla İlişkiler Müdürü, şirketin çalışmalarının sadece charter bileti alan yolcuları kapsadığını da ifade etti.

ROSAVATSIYA KARAR VERECEK

Vim-Avia yolcularının hangi hava yolu şirketi (ya da şirketleri) tarafından taşınacağına ise Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı'nın karar vereceği belirtiliyor. Kurumun, mağdur yolcuları taşımaya talip olan hava yolu şirketlerini, bu olanağa sahip olup olmadığıkları konusunda, inceleyeceği ifade ediliyor.


Bu Haber 27.09.2017 - 11:23:37 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.