Rixos Thermal Eskişehir'den tedaviye özel konaklama

Rixos Thermal Eskişehir'den tedaviye özel konaklama


Eskişehir’in ilk ve tek 5 yıldızlı termal oteli Rixos Thermal Eskişehir, ameliyat sonrası tedavi, diyetisyen, hemşire ve konaklamaları içeren paket uygulaması ile farklı ülkelerden ve Türkiye’den birçok hasta misafire nekahat dönemlerinde ev sahipliği yapmaya başladı.

Rixos Thermal Eskişehir,  dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’de giderek ilgi gören hastalara yönelik paket programı ile Eskişehir’de sağlık turizmine yeni bir boyut kazandırıyor.

Rixos Thermal Eskişehir Map2heal’in Konaklama Partneri

Map2heal sisteminin Ekim ayında konaklama partneri olan Rixos Thermal Eskişehir, farklı ülkelerden ve Türkiye’den birçok hasta misafirine nekahat dönemlerinde ev sahipliği yapmaya başladı. Sağlıkta iletişimin sınırlarını kaldıran platform olan Map2heal Türkiye'nin sağlık turizmini geliştirmek amacıyla hazırlanan Map2heal "Sağlığın Haritası", TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir.

Hastalar, Map2heal sisteminin kendisine sunduğu program dahilinde hemşire, diyetisyen, kontrolünde Rixos Thermal Eskişehir’de konaklamasını gerçekleştirirken, doktoru ile online olarak görüntülü görüşmelerini gerçekleştiriyor, refakatçileriyle birlikte otelin bütün hizmetlerinden yararlanabiliyor. 

Hastaların, günlük programları dahilinde özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerine gidiş dönüş transferleri de Rixos tarafından sağlanıyor.

Hastalar, diyetisyenlerinin kendilerine sunduğu özel menüler çerçevesinde şeflerin hazırladığı özel yiyeceklerle beslenirken, programı dahilinde günlük yürüyüş ve spor aktivitelerini, masajlarını otel içerisinde bireysel fitness koçu ve terapistler eşliğinde gerçekleştirebiliyor.

Hasta ve refakatçileri Rixos Thermal Eskişehir’de, doktorları ve sağlık ekibiyle haftada bir gün akşam yemeğinde buluşup süreçleri takip ederken, moral da depoluyorlar.

Map2Heal sistemi dışında da, doktorlar nekahat dönemi konaklamasını Rixos Thermal Eskişehir ile iletişime geçerek planlayıp, hastalarına önerebiliyor.

LEED Gold Sertifikalı Rixos Thermal Eskişehir şifa dağıtıyor

Rixos Thermal Eskişehir, dünyanın en önemli çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ödülü olan LEED sertifikasının en üst seviyelerinden Gold sertifikasına sahip.

Otelin, hiçbir ısıtma ya da soğutma işlemine tabi tutmadan misafirlerine kaynağından sunduğu termal su;  inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrılarının tedavisinde, yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında tamamlayıcı tedavi uygulamalarında şifa dağıtıyor.

Rixos Thermal Eskişehir’de konaklayan misafirler, Termal Türk hamamı, termal havuz ve jakuzilerden faydalanarak vücut performanslarının yeniden kademeli bir biçimde kazanılmasını ve günlük aktivitelerin eskisine göre daha da arttırılmasını sağlayabiliyor. Hastalar, huzurlu bir ortamda geçirdikleri hastalık süreçlerini unuturken, ameliyat ve tedavi sonrası psiko-sosyal etkilerin azaldığını hissediyorlar. 


Bu Haber 09.11.2015 - 16:01:19 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.