Rixos Thermal Eskişehir'den tedaviye özel konaklama

  9.11.2015 - 16:01:19
  Eskişehir’in ilk ve tek 5 yıldızlı termal oteli Rixos Thermal Eskişehir, ameliyat sonrası tedavi, diyetisyen, hemşire ve konaklamaları içeren paket uygulaması ile farklı ülkelerden ve Türkiye’den birçok hasta misafire nekahat dönemlerinde ev sahipliği yapmaya başladı.

  Rixos Thermal Eskişehir,  dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’de giderek ilgi gören hastalara yönelik paket programı ile Eskişehir’de sağlık turizmine yeni bir boyut kazandırıyor.

  Rixos Thermal Eskişehir Map2heal’in Konaklama Partneri

  Map2heal sisteminin Ekim ayında konaklama partneri olan Rixos Thermal Eskişehir, farklı ülkelerden ve Türkiye’den birçok hasta misafirine nekahat dönemlerinde ev sahipliği yapmaya başladı. Sağlıkta iletişimin sınırlarını kaldıran platform olan Map2heal Türkiye'nin sağlık turizmini geliştirmek amacıyla hazırlanan Map2heal "Sağlığın Haritası", TÜBİTAK tarafından desteklenmektedir.

  Hastalar, Map2heal sisteminin kendisine sunduğu program dahilinde hemşire, diyetisyen, kontrolünde Rixos Thermal Eskişehir’de konaklamasını gerçekleştirirken, doktoru ile online olarak görüntülü görüşmelerini gerçekleştiriyor, refakatçileriyle birlikte otelin bütün hizmetlerinden yararlanabiliyor. 

  Hastaların, günlük programları dahilinde özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezlerine gidiş dönüş transferleri de Rixos tarafından sağlanıyor.

  Hastalar, diyetisyenlerinin kendilerine sunduğu özel menüler çerçevesinde şeflerin hazırladığı özel yiyeceklerle beslenirken, programı dahilinde günlük yürüyüş ve spor aktivitelerini, masajlarını otel içerisinde bireysel fitness koçu ve terapistler eşliğinde gerçekleştirebiliyor.

  Hasta ve refakatçileri Rixos Thermal Eskişehir’de, doktorları ve sağlık ekibiyle haftada bir gün akşam yemeğinde buluşup süreçleri takip ederken, moral da depoluyorlar.

  Map2Heal sistemi dışında da, doktorlar nekahat dönemi konaklamasını Rixos Thermal Eskişehir ile iletişime geçerek planlayıp, hastalarına önerebiliyor.

  LEED Gold Sertifikalı Rixos Thermal Eskişehir şifa dağıtıyor

  Rixos Thermal Eskişehir, dünyanın en önemli çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ödülü olan LEED sertifikasının en üst seviyelerinden Gold sertifikasına sahip.

  Otelin, hiçbir ısıtma ya da soğutma işlemine tabi tutmadan misafirlerine kaynağından sunduğu termal su;  inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrılarının tedavisinde, yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında tamamlayıcı tedavi uygulamalarında şifa dağıtıyor.

  Rixos Thermal Eskişehir’de konaklayan misafirler, Termal Türk hamamı, termal havuz ve jakuzilerden faydalanarak vücut performanslarının yeniden kademeli bir biçimde kazanılmasını ve günlük aktivitelerin eskisine göre daha da arttırılmasını sağlayabiliyor. Hastalar, huzurlu bir ortamda geçirdikleri hastalık süreçlerini unuturken, ameliyat ve tedavi sonrası psiko-sosyal etkilerin azaldığını hissediyorlar. 


  Haberi Paylaşın :
  Bu haber 9.11.2015 - 16:01:19 tarihinde eklendi.

  Kullanıcı Yorumları

  Kayıtlı yorum bulunamadı...

  Yorum ekleyin  Adınız :  

   

  Güvenlik Kodu :
  Yenile


   
  Diğer Başlıklar:
  NG Hotel Afyon'da termal tatilin tam zamanı
  İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Japon lzzetleri
  Prontotour'dan eğitime destek
  Yazın son demlerini Jolly Tur ile yaşayın
  Yaz tatili yapmayanlara MSC'den sıra dışı öneri
  Jolly Tur'dan memura Kurban Bayramı 'güzelliği'
  Mövenpick Hotel Istanbul’dan leziz bayram çikolataları...
  Jolly Tur'dan kamu personeline özel kampanya
  'Akra Talks' etkinliklerinde yıldız isimler
  Madame Tussauds kapılarını ProntoMICE için açtı
  Jolly Tur'dan Bansko ve Pamporovo'ya avantajlı kayak turları
  Grand Hyatt İstanbul’da ekip ruhu yepyeni bir deneyimle tanışacak
  Yeni yılın en popüler 3 gemi rotası
  Yeni yıla Prontotour ile girin
  Kış mevsiminin tadını Jolly Tur'la çıkar
  Jolly Tur'dan doyumsuz haftasonu tatili turları
  Yerli ve yabancı turistten Güral Premier Hotels & Resorts'e tam puan
  Tatilgo'dan sevgiliye çifte hediye, çifte mutluluk
  Hayalinizdeki düğünü işin uzmanlarıyla planlayın
  Anfaş Fuarı’nın en çok konuşulan markası: Öztiryakiler
  Radisson Blu Hotel Kayseri'den 'kayak paketi'
  Rixos Thermal Eskişehir'den tedaviye özel konaklama
  Otelden daha fazlası, The Marmara…
  Holiday Inn İstanbul City mutfağında ‘sonbahar esintisi’
  Sektörel Haber Arşivi
  HER HAKKI TURİZMGUNCEL.COM'A AİTTİR   ©   COPYRIGHT 2017  ||  Genel RSS  || Güncel RSS  || Sektörel RSS  ||  Marka INTERACTIVE
  Anket
  2018 sezonunda Avrupa'da durum ne olur?

  Daha da geriye gider
  Bu yılla aynı olur
  2016 rakamlarına ulaşır
  2015 rakamlarına ulaşır
  Belirsizlik hakim
  Ücretsiz Abone Olun