Otelden daha fazlası, The Marmara…Masmavi denizi, huzurlu koyları ve tek katlı beyaz evleriyle Bodrum’un gerek doğal güzellikleri gerekse binlerce yıllık tarihi pek çok insanın ziyaret nedenidir. Daracık sokakları, evlerinin önünde sizi selamlayan yöre halkı ve bu sokakların her birinin sonunda denizle buluşması… Bu güzel yarımada hakkında anlatılabilecek güzelliklerden yalnızca birkaçıdır. Bodrum’un çok sayıda ziyaretçiye sahip olmasının nedenleri arasında kuşkusuz yirmi dört saat yaşayan bir yer olması ve mikroklima özelliği taşıyan havası da sayılabilir.

The Marmara Bodrum Oteli, konuklarına tüm bu güzelliklerin tadını çıkarmanın yanı sıra lüks ve konfor da vaad ediyor. Bodrum’un tepelerinde yer alan The Marmara Bodrum, yarımadanın tüm güzelliklerini ayaklarınızın altına seriyor. Bodrum otelleri arasından hizmet kalitesi ve sunduğu olanaklar ile ayrılan The Marmara Bodrum, tatilinin her anında mükemmeli arzulayanları bekliyor. Sauna odaları, masaj ve Türk hamamı hizmetlerinin yanı sıra otelde, güzellik merkezi, basketbol sahası, tenis kortu ve squash alanı da bulunuyor.

The Marmara Bodrum, beyaz ve mavinin tonlarıyla bezenmiş muhteşem bir manzarada, konuklarına eşsiz lezzetler de sunuyor. Öğle ve akşam yemeklerinde usta ellerin dokunuşuyla hazırlanmış Akdeniz mutfağının en yaratıcı, en özel ve en lezzetli yemekleri otelin değerli konuklarına sunuluyor. Hafif atıştırmalıklar ve zengin içecek çeşitleriyle Lounge Bar ise her gün sabah 8’den gece 2’ye kadar hizmet veriyor.

İstanbul’un tarihi dokusunun modern hayatla kesiştiği yer olan The Marmara Pera ise şehrin yoğun stresini geride bırakmak ya da iş seyahatini konfor ve lüksle birleştirmek isteyen konuklarını ağırlıyor. İstiklal Caddesi gibi sanat, eğlence ve alışveriş mekanlarına, gece kulüplerine, tarihi bina ve müzelere birkaç adımlık mesafede konumlanan otel, hayatın akışını kaçırmadan stresini geride bırakmanızı sağlıyor. Spor alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyenler için bir spor salonu bulunan otelin, terasında yer alan yüzme havuzu ise ziyaretçilerin yaz aylarında serinlerken bir yandan da İstanbul’un nefes kesen manzarasına kuş bakışı bakmalarına olanak sağlıyor.

Zaman, mekan fark etmeksizin hizmet anlayışı daima konuklarını mutlu etmek olan The Marmara Otelleri, dört mevsim ziyaretçilerini bekliyor.

Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, 1978 yılından beri faaliyet gösteriyor. Grup bugün Türkiye’de; The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya ve The Marmara Bodrum olmak üzere beş oteli;

ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı’nda hizmet veriyor. The Marmara Grubu’nun New York’taki üyesi The Marmara Manhattan ise Manhattan’ın ]şık ve tarihi bir bölgesi olan Upper East Side’da “New York’taki Eviniz” sloganıyla misafirlerini mutlu ediyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor. Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor.  Yenilik ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor. 

Ayrıntılı bilgi http://themarmarahotels.com/tr/ adresinden alınabilir.Bu Haber 02.11.2015 - 09:53:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.