Hayalinizdeki düğünü işin uzmanlarıyla planlayınAçıldığı yıldan bu yana pek çok düğünün planlamasını ve ev sahipliği yapan Grand Cevahir Hotel & Convention Center, evlilik hazırlıkları yapan çiftlere düzenlediği evlilik festivaliyle yardımcı olmayı amaçlıyor.
Unutulmaz düğünlerin vazgeçilmez adreslerinden olan Grand Cevahir Hotel & Convention Center, 7 Şubat Pazar günü düzenleyeceği evlilik festivalinde çiftlere; masa süslemeden mekan aydınlatmaya, çiçek aranjmanlarından yemek menülerine kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti sunacak.

2002 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışından pek çok çiftin düğününü planlayan ve bu düğünlere ev sahipliği yapan Grand Cevahir Hotel & Convention Center, yılların deneyimini   7 Şubat Pazar günü düzenleyeceği evlilik festivalinde genç çiftlerle paylaşacak.

Hayallerindeki düğünü gerçeğe çevirmek isteyen çiftlerin akıllarındaki soru işaretlerine cevap bulmak amacıyla düzenlenen festivalde çiftler; gerçeğe uygun döşenmiş salonlarda, işinde uzman isimlerle biraraya gelecek.

Gün boyu devam edecek ikramlar, defileler, kına / makyaj / kuaför / dans showları ve ünlü isimlerin katılımlarıyla renklenecek festivalde yapılacak çekilişlerde pek çok çift birbirinden güzel hediyelerin de sahibi olacak. Konaklamadan romantik yemeklere, sağlık klubü üyeliklerinden masaj terapilerine kadar pek çok hediyenin verileceği festivalde, düğününü Grand Cevahir Hotel’de yapmak isteyenler için de özel indirimler ve fırsatlar sunulacak. Davetlilere sunulacak düğün hediyeleri arasında; merdiven süsleme, Dj, ses sistemi, gazebo, düğün albümü, aktüel kamera çekimi, gelin tacı, gelin çiçeği, after party gelinliği gibi birbirinden güzel alternatifler bulunuyor.

7 Şubat Pazar günü Grand Cevahir Hotel & Convention Center’da 11:00 – 19:00 saatleri arasında düzenlenecek olan festivale katılım ücretsizdir. Festival hakkında detaylı bilgiye 0212 314 42 72 numaralı telefondan ulaşılabilir.


Bu Haber 04.02.2016 - 15:14:29 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.