Hilton'un İstanbul'daki ünlü oteli kapanıyor, yerine okul açılacak

Hilton Worldwide'ın İstanbul'da bulunan otellerinden Hilton ParkSa'nın kapanacağı açıklandı.


Ünlü otelin kapanması ile ilgili olarak iş ortaklarına bir bilgilendirme mektubu gönderen Hilton, 30 Haziran 2017 tarihi itibarıyla tesisin faaliyetlerini sonlandıracağını duyurdu. Otelin kapanmasından dolayı ortaya çıkacak aksaklıklar için özür dilenen mesajda şu ifadelere yer verildi:

''Hilton ailesi olarak bu süreçteki önceliğimiz ileri tarihli rezervasyona sahip odalarımız ya da toplantı salonlarımızla ilgili misafirlerimizin herhangi bir sorun yaşamamaları ve İstanbul’da bulunan diğer Hilton Otelleri’nden birinde ihtiyaçlarına uyan konaklama hizmetine ulaşmalarıdır.

Gelecek günlerde sizlerle iletişim kurarak Hilton Otelleri ile olan iş anlaşmalarınızın devamlılığının sağlanması için alternatifler sunacağız. Alınan bu kararın önümüzdeki aylardaki konaklama ya da toplantı organizasyon planlarınızı aksatmaması için tüm önlemlerin alınacağı yönünde sizi temin ederiz.

Bugüne kadar devam eden işbirliğiniz, bize olan güveniniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Konuyla ilgili sorularınız için sales.parksa@hilton.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.''

YERİNE OKUL AÇILACAK

Sabancı ailesinin ParkSa'nın binasını Sabancı Üniversitesi'nin bünyesinde değerlendireceği ve kararın aylar önce alındığı öğrenildi.

19.05.2017 - 10:56:53
TurizmGuncel.com Yazıcı Dostu Gösterim