TUI Thomson ve First Choice 2018'e hangi yeniliklerle girecek?

TUI Group'un İngiltere ayakları Thomson ve First Coice, 2018'de nasıl bir strateji izleyeceklerini açıkladı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

İngiltere'de yakın mesafe destinasyonlara olan ilgideki yükseliş, Thomson ve First Choice'u orta ve yakın mesafe destinasyonlara yönlendirdi. Her iki şirket de Bulgaristan'ın resort bölgesi Varna'yı programına eklerken, Yunan adaları Halkidiki ve Rodos'ta yeni tesisler ile anlaştı.

ARABALI TURLAR

Thomson ayrıca kendi gezisini organize etmek isteyenlere dönük de bir program geliştirdi. Buna göre müşteriler, Thomson üzerinden uçak, otel ve araba kiralama rezervasyonlarını yaparak kendi arabalı turlarına çıkabilecekler.

Hem Thomson hem de First Choice, önümüzdeki yazdan itibaren Kosta Rika ve Karayipler'deki tatil seçeneklerini çoğaltacak. 

KORFU VE DUBROVNİK ÇIKIŞLI KRUVZİYER TURLARI

TUI'nin en yeni kruvaziyer gemisi TUI Explorer 2018 yılının mayıs ayından itibaren Palma'yı, TUI Discovery ise Newcastle ve Southampton'u ana liman olarak kullanacak. TUI Discovery II gemisi ilk defa Korfu çıkışlı turlara başlarken, Thomson Celebration ise Dubrovnik çıkışlı bir güzergah izleyecek.

ÜÇ KENTTEN DOMİNİC CUMHURİYETİ'NE OPERASYON

Thomson Airways ise 787 Dreamliner ile Bristol kalkışlı Dominik Cumhuriyeti uzak mesafe uçuşlarına başlayacak. Hem Thomson hem de First Choice, Manchester, Gatwick ve Bristol kalkışlı 10 ve 11 gecelik Dominik Cumhuriyeti paketlerini satışa sunacak.

''MÜŞTERİLERİN BEKLENTİSİ VARDI''

Şirketin Ürün Müdürü Mark Hall, ''2018 yılında müşterilerimizin yeni ve heyecanlı tatil beklentisi içinde olduğunu biliyoruz. Bu nedenle orta ve yakın mesafe uçuş programımızı genişleterek onlara daha fazla seçenek yarattık. Kültür ve dinlenceyi dengeleyen programlar hazırladık.'' dedi.

20.04.2017 - 13:42:15
TurizmGuncel.com Yazıcı Dostu Gösterim